Jak szybciej podróżować?

Mapa w grze Anthem nie należy do najmniejszych, dlatego warto zapoznać się ze sposobami, jak skutecznie można się po niej poruszać. Będzie to szczególnie pomocne w rozgrywce swobodnej, w ramach której gracz może poruszać się po świecie bez żadnych ograniczeń. Co ciekawe – twórcy nie zdecydowali się na bardzo popularny system szybkiej podróży, przez co do każdego punktu na mapie świata należy osobiście dolecieć. Poniżej znajdziesz trzy sposoby, jak szybciej poruszać się po mapie:

Dopalacze Javelina

Po przytrzymaniu górnego klawisza kierunkowego lub wychyleniu lewej gałki analogowej w górę, aktywujesz dopalacze Javelina. Miej jednak na uwadze to, że podróżowanie z dużą szybkością wiąże się także z dużo szybszym grzaniem się silników. Dlatego wykorzystuj to jedynie, jeżeli spieszysz się na potrzeby celu misji lub kiedy wiesz, że niebawem będziesz mieć okazję na schłodzenie ich.

Różne Miejsca Startowe Podczas Przygotowań do Ekspedycji

W trakcie przygotowań do ekspedycji, kiedy zamierzasz przejść do tryby swobodnej rozgrywki, możesz zdecydować się na jeden z kilku punktów rozrzuconych po całej mapie. Jeżeli chcesz zrobić coś w kilku bardzo oddalonych od siebie punktach mapy, czasem lepiej wrócić do Fortu Tarsis i rozpocząć ponownie ekspedycję w innym punkcie startowym, niż bezpośrednio poruszać się po mapie.

Tunele Energetyczne

Wcześniej czy później znajdziesz je w świecie gry. Tunele oferują możliwość dużo szybszego przemieszczania się między sąsiadującymi ze sobą sektorami. Jest to szczególnie przydatne w przypadkach, kiedy sektory są przedzielone np. pasmem górskim, które okazałoby się nie lada przeszkodą.

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here