Monitor

Specjalny boss, którego spotykasz w ostatniej misji fabularnej w grze, a także znajdziesz go w Fortyfikacji “Serce Furii” dostępnej po zakończeniu fabuły głównej. Walka z monitorem podzielona została na trzy etapy, a każdy z nich odbywa się na innej arenie. Czuły punkt przeciwnika za każdym razem znajduje się na wysokości jego pasa, a jego dokładna lokalizacja jest zależna od ruchu wykonywanego przez oponenta. Do kolejnego etapu walki z bossem przechodzisz po zredukowania 1,5-2 pasków zdrowia Monitora.

Pierwszy etap walki z Monitorem

Przeciwnik w tym czasie używa ataków wręcz, a także przywołuje ogniste kule w postaci meteorów, które po kilku sekundach eksplodują. Unikaj zbytniego zbliżania się do oponenta, a meteory niszcz, zanim Cię dosięgną i wybuchną.

Drugi etap walki z Monitorem

Arena na tym etapie charakteryzuje się kwasem wystrzeliwującym spomiędzy kamiennych płyt. Oprócz tego Monitor wykorzystuje kwasowych żywiołaków, które także eksplodują w momencie zetknięcia się z nimi. Oprócz tego także w tym przypadku przeciwnik wykorzystuje kule – tym razem kwasowe – które także wybuchają. Najlepszym sposobem na nieotrzymanie obrażeń jest uniknięcie ich.

Trzeci etap walki z Monitorem

Ostatnia arena walki z Monitorem charakteryzuje się elektryczną atmosferą. Dosłownie i w przenośni, bo przeciwnik wykorzystuje moc piorunów w postaci fal rozchodzących się po całej arenie. Oprócz tego nie omieszka wykorzystać silnych ataków wręcz. Aby uniknąć obrażeń, bądź cały czas w ruchu, unoś się w powietrzu lub stojąc na ruinach ulokowanych na arenie.

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here