Tytan roju (ang. Swarm Titan)

Tego potwora spotkasz w Fortyfikacji “Kopalnia Tyrana”, gdzie jest bossem całej ekspedycji. Walka z nim jest z reguły łatwa. Na grzbiecie przeciwnika możesz dostrzec czerwone plamy, które są czułymi punktami przeciwnika, zawierającymi wytrzymałość ¼ paska zdrowia. Po zniszczeniu plamy ta znika, a Tytan roju przez chwilę leży nieruchomo, aby po chwilę rozpocząć ucieczkę po skałach. Miej na uwadze, że nawet w trakcie ucieczki przeciwnik jest nadal podatny na ataki – warto to wykorzystać. W międzyczasie walczysz ze skorpionami, które pełnią funkcję posiłków. Musisz je pokonać, aby wróg wrócił na arenę zmagań. Podczas walki Tytan Roju może wykonać trzy ataki:

  • bliski atak wręcz – są w stanie zadać naprawdę duże obrażenia, dlatego warto zachować odpowiedni dystans,
  • skok – najczęściej spotykany w momencie przybycia na arenę za każdym razem, choć zdarza się także w trakcie walki; charakteryzuje się dużą wysokością, ale za to małą prędkością, więc warto to wykorzystać, aby go uniknąć (szczególnie, że na wyższych poziomach trudności może skutkować całkowitą utratą zdrowia),
  • rzut pajęczyny – Tytan Roju wyrzuca wielką pajęczynę, która po zetknięciu się z Twoją postacią sprowadza ją na ziemię i blokuje jej ruchy, przez co uniemożliwia atak czy obronę; aby wyrwać się z pajęczyny, naciskaj szybko klawisz skoku.
Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here